Titles you rated
FlightplanRated ★ 1.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 0.5- The ScamRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Private EyeRated ★ 0.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
Midnight FMRated ★ 1.0
InsaneRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
SicarioRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 1.0
HairsprayRated ★ 1.5