Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5