Movies
Ratings
489
School of RockRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5
Red EyeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0