Movies
Ratings
50
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0