Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
OldRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5