Movies
Ratings
593
The Invisible GuestRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 1.0
John CarterRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 1.0
KnowingRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
DreddRated ★ 1.0
CocoRated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
RampageRated ★ 0.5
Act of ValorRated ★ 3.0