Movies
Ratings
251
High & Low The MovieRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
BeanRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.5