Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HereRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Shohei Ohtani - Beyond the DreamRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5