Movies
Ratings
277
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Hollow Man IIRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
The Last CastleRated ★ 5.0
Hail the JudgeRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 2.0
American History XRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 2.0
MulanRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 1.0