Series
Ratings
251
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
SoulRated ★ 2.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 2.0