Titles you rated
The BalconettesRated ★ 4.5
Paranoid ParkRated ★ 4.5
Quo VadisRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
On Tour with Pina BauschRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SinRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
NanaRated ★ 2.0
All About EveRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.5
Kinky BootsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 1.5
BorderRated ★ 4.0- The Girl PrincesRated ★ 2.0
- Crash Landing On You: Live in SeoulRated ★ 3.0
Come From AwayRated ★ 3.5
Romantic ComedyRated ★ 3.0
AfireRated ★ 4.5