Movies
Ratings
350
The ShackRated ★ 5.0
God's Not DeadRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Good Luck ChuckRated ★ 2.0
Two Night StandRated ★ 1.5
The Little PrinceRated ★ 2.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 2.5
GambitRated ★ 2.5
The House BunnyRated ★ 2.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
FameRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5