Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Lord of WarRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0