Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Queen: Love and WarRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 5.0