Movies
Ratings
779 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 Don't Look UpRated ★ 3.5 Don't Look UpRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.0 The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.0
 BallerinaRated ★ 3.5 BallerinaRated ★ 3.5
 SmugglersRated ★ 3.0 SmugglersRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 28 Years LaterRated ★ 3.0 28 Years LaterRated ★ 3.0
 Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0 Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
 The MediumRated ★ 3.0 The MediumRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
 ConfessionRated ★ 2.5 ConfessionRated ★ 2.5
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
- UmbrellaRated ★ 4.0
 Gone GirlRated ★ 3.5 Gone GirlRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0