Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0