Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
Vertical LimitRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
True LiesRated ★ 4.0