Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
What's Up?Rated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Love RainRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0