Movies
Ratings
161
GattacaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
DerailedRated ★ 0.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0