Movies
Ratings
342
RunRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SpectralRated ★ 1.5
Top GunRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 5.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0