Series
Ratings
21
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.5
- KakeguruiRated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
The Women's RoomRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5