Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Speed RacerRated ★ 2.0
The 6th DayRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 2.0
SpawnRated ★ 1.0
WaterworldRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 0.5
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
StardustRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
Running ManRated ★ 0.5