Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
FuryRated ★ 5.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 1.0
The Grudge 2Rated ★ 2.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 0.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.0
SpiralRated ★ 1.0
The EyeRated ★ 1.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
SorumRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 2.0
Piranha 3DDRated ★ 1.0
AnnabelleRated ★ 2.5
OculusRated ★ 2.0
Shadows in the PalaceRated ★ 1.5
MamaRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0