Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0