Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
The Four SeasonsRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.5- Mother and MomRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0