Movies
Ratings
560
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Before I FallRated ★ 4.5
Warriors of the DawnRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.5