Series
Ratings
134
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 3.5- Awkward.Rated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5