Titles you rated
The ConjuringRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
MermaidsRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0