Movies
Ratings
100
The Terror LiveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5