Movies
Ratings
110
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 0.5- D-WarRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0