Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0