Movies
Ratings
522
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
The CounselorRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0