Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0