Movies
Ratings
348- The UglyRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
A Difficult YearRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
MirageRated ★ 4.0