Titles you rated
The ServantRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 2.0