Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 1.0
Volcano HighRated ★ 1.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5