Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5