Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Scream 2Rated ★ 3.0
Wheels on MealsRated ★ 3.0
Death SentenceRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
SpeciesRated ★ 4.0
DoomRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 1.5
Game of DeathRated ★ 2.0
A Cruel AttendanceRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 4.5