Movies
Ratings
701
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 2.5
The Rat CatcherRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0