Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5