Series
Ratings
159
Sex EducationRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 3.0
LoversRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0