Movies
Ratings
307
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
KrampusRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 1.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
JoyRated ★ 4.0
The QueenRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 4.0
The Longest RideRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.5
AwakeRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5