Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 4.5
Winter's BoneRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 4.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 5.0
DefianceRated ★ 4.0