Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MissingRated ★ 5.0- DreamRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0