Titles you rated
Past LivesRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5