Movies
Ratings
889
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Witching & BitchingRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 3.5
MandyRated ★ 3.0
Takeshis'Rated ★ 3.5
Creep 2Rated ★ 3.0
TeethRated ★ 1.0
MuteRated ★ 1.5
TauRated ★ 2.0
HeartthrobRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Super Dark TimesRated ★ 3.0
Bone TomahawkRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The RitualRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
XXRated ★ 2.5