Series
Ratings
26
Gurren LagannRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Chrono CrusadeRated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.0
DisjointedRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0
Cromartie High SchoolRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5- Masters of HorrorRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5