Titles you rated
The Great DoctorRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
49 DaysRated ★ 3.0