Movies
Ratings
65
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5