Movies
Ratings
268
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 1.5
Taxi 2Rated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 1.5
Red Riding HoodRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 2.5